Aerauliqa

Więcej informacji..

Konstrukcja filtra:

Rama filtra wykonana jest z impregnowanej, odpornej na wilgoć tektury.

Wielowarstwowy syntetyczny materiał filtracyjny zastosowany w filtrze jest zgodny z normami ISO 16890 i EN 779:2012.

Plisy materiału filtrującego są składane przez sklejenie ich ze sobą, co zapewnia najniższy możliwy opór przepływu powietrza i dużą powierzchnię materiału filtrującego zatrzymującego kurz.

Materiał filtracyjny jest przyklejony do ramy ze wszystkich czterech stron, dzięki czemu kurz nie przedostaje się do pomieszczenia przez nieszczelności w filtrze.

Ważna informacja dotycząca wymiany filtrów:

Filtry rekuperatora należy wymieniać, gdy wskaźniki urządzenia wskazują, że filtr powietrza jest zablokowany. Zaleca się wymianę filtrów co najmniej 2 razy w roku, przed i po sezonie grzewczym, lub częściej w zależności od poziomu zanieczyszczenia środowiska, w którym żyjesz i intensywności użytkowania urządzenia wentylacyjnego.

Filtr rekuperatora jest produktem jednorazowego użytku i nie powinien być ponownie używany po odkurzaniu, wytrząsaniu lub innym czyszczeniu.

Zaleca się wyłączenie urządzenia wentylacyjnego przed wymianą filtrów, aby zapobiec przedostawaniu się kurzu, owadów i innych niepożądanych przedmiotów do urządzenia.

Podczas wymiany filtrów zaleca się wyczyszczenie miejsca montażu filtra.

Zatkane filtry powodują zachwianie równowagi systemu wentylacji, zwiększają zużycie energii i hałas!

Informacje na temat wymiany filtrów w rekuperatorze Komfovent można znaleźć w instrukcje montażu i serwisowania urządzenia wentylacyjnego.

Aerauliqa od dawna jest synonimem słowa „rekuperator” na Litwie. Produkujemy szeroką gamę urządzeń wentylacyjnych do obsługi domów lub pomieszczeń biznesowych: płytowe i obrotowe, do montażu pionowego lub poziomego, od kompaktowego urządzenia do małego mieszkania po złożony system modułowy do wentylacji dużego centrum handlowego.

Możemy dostarczyć filtry powietrza do każdego modelu rekuperatora Aerauliqa. Zalecamy wybór filtrów zapewniających codzienną ochronę domu (klasa filtracji M5 lub ePM10) lub ochronę przed najmniejszymi pyłkami i kurzem (klasa filtracji F7 lub ePM1).

Posiadamy filtry do najpopularniejszych serii Aerauliqa i dostarczymy je w ciągu 2-5 dni od złożenia zamówienia.

Skontaktuj się z nami, jeśli nie możesz znaleźć swojego modelu rekuperatora w asortymencie sklepu internetowego. Wykonamy filtry dla niego w ciągu 2-3 tygodni.

Wyświetlanie jednego wyniku

Shopping Cart