OXYGEN

Więcej informacji..

Konstrukcja filtra:

Rama filtra wykonana jest z impregnowanej, odpornej na wilgoć tektury.

Wielowarstwowy syntetyczny materiał filtracyjny zastosowany w filtrze jest zgodny z normami ISO 16890 i EN 779:2012.

Plisy materiału filtrującego są składane przez sklejenie ich ze sobą, co zapewnia najniższy możliwy opór przepływu powietrza i dużą powierzchnię materiału filtrującego zatrzymującego kurz.

Materiał filtracyjny jest przyklejony do ramy ze wszystkich czterech stron, dzięki czemu kurz nie przedostaje się do pomieszczenia przez nieszczelności w filtrze.

Ważna informacja dotycząca wymiany filtrów:

Filtry rekuperatora należy wymieniać, gdy wskaźniki urządzenia wskazują, że filtr powietrza jest zablokowany. Zaleca się wymianę filtrów co najmniej 2 razy w roku, przed i po sezonie grzewczym, lub częściej w zależności od poziomu zanieczyszczenia środowiska, w którym żyjesz i intensywności użytkowania urządzenia wentylacyjnego.

Filtr rekuperatora jest produktem jednorazowego użytku i nie powinien być ponownie używany po odkurzaniu, wytrząsaniu lub innym czyszczeniu.

Zaleca się wyłączenie urządzenia wentylacyjnego przed wymianą filtrów, aby zapobiec przedostawaniu się kurzu, owadów i innych niepożądanych przedmiotów do urządzenia.

Podczas wymiany filtrów zaleca się wyczyszczenie miejsca montażu filtra.

Zatkane filtry powodują zachwianie równowagi systemu wentylacji, zwiększają zużycie energii i hałas!

Informacje na temat wymiany filtrów w rekuperatorze Komfovent można znaleźć w instrukcje montażu i serwisowania urządzenia wentylacyjnego.

OXYGEN to młody litewski producent urządzeń wentylacyjnych – rekuperatorów, który zdobył już reputację niezawodnego i wysokiej jakości producenta. Po rozpoczęciu działalności w 2017 roku jako start-up, firma z dumą zdobyła zaufanie największych litewskich deweloperów i indywidualnych konsumentów, a każdego roku prezentuje coraz więcej nowych innowacyjnych i inteligentnych rozwiązań wentylacyjnych dla lokali mieszkalnych.

Możemy dostarczyć filtry powietrza do każdego modelu rekuperatora OXYGEN X-Air. Zalecamy wybór filtrów zapewniających codzienną ochronę domu (klasa filtracji M5 lub ePM10) lub ochronę przed najmniejszymi pyłkami i kurzem (klasa filtracji F7 lub ePM1).

Posiadamy filtry do najpopularniejszych serij C oraz V. Dostarczymy je w ciągu 2-5 dni od złożenia zamówienia.

Skontaktuj się z nami, jeśli nie możesz znaleźć swojego modelu rekuperatora w asortymencie sklepu internetowego. Wykonamy filtry dla niego w ciągu 2-3 tygodni.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 12

Shopping Cart