Filtry Aerauliqa

Więcej informacji..

Konstrukcja filtra powietrza:

Rama filtra wykonana jest z impregnowanej, odpornej na wilgoć tektury.
Plisy materiału filtrującego są składane przez sklejenie ich ze sobą, co zapewnia najniższy możliwy opór przepływu powietrza i dużą powierzchnię materiału filtrującego zatrzymującego kurz.
Materiał filtracyjny jest przyklejony do ramy ze wszystkich czterech stron, dzięki czemu kurz nie przedostaje się do pomieszczenia przez nieszczelności w filtrze.
Wielowarstwowy syntetyczny materiał filtracyjny zastosowany w filtrze jest zgodny z normami ISO 16890 i EN 779:2012.

Ważna informacja dotycząca wymiany filtrów:

• Filtry rekuperatora należy wymieniać, gdy wskaźniki urządzenia wskazują, że filtr powietrza jest zablokowany. Zaleca się wymianę filtrów co najmniej 2 razy w roku, przed i po sezonie grzewczym, lub częściej, w zależności od poziomu zanieczyszczenia środowiska, w którym mieszkasz, oraz intensywności eksploatacji urządzenia wentylacyjnego.
Filtr rekuperatora jest produktem jednorazowego użytku i nie powinien być ponownie używany po odkurzaniu, wytrząsaniu lub innym czyszczeniu.
Zaleca się wyłączenie urządzenia wentylacyjnego przed wymianą filtrów, aby zapobiec przedostawaniu się kurzu, owadów i innych niepożądanych przedmiotów do urządzenia.
Podczas wymiany filtrów zaleca się wyczyszczenie sekcji montażu filtra.
Zabrudzone filtry powodują destabilizację systemu wentylacji, urządzenie zużywa więcej energii i generuje większy hałas!

Informacje na temat wymiany filtrów rekuperatora Aerauliqa można znaleźć w instrukcji montażu i serwisowania urządzenia wentylacyjnego.

Aerauliqa to włoski producent rekuperatorów z odzyskiem ciepła do domów i pomieszczeń biznesowych. Domowe urządzenia wentylacyjne Aerauliqa są niezawodne i są ulubionym wyborem budowniczych projektów mieszkaniowych klasy ekonomicznej. Asortyment obejmuje modele podłogowe i naścienne.

Posiadamy na stanie filtry do najpopularniejszych urządzeń z serii QR i dostarczymy je w ciągu 3-5 dni od złożenia zamówienia. Skontaktuj się z nami, jeśli nie możesz znaleźć swojego modelu rekuperatora w asortymencie sklepu internetowego. Wyprodukujemy dla niego filtry w ciągu 2-3 tygodni.

Showing the single result

Shopping Cart