filtry komfovent

Więcej informacji..

Konstrukcja filtra powietrza:

Rama filtra wykonana jest z impregnowanej, odpornej na wilgoć tektury.
Plisy materiału filtrującego są składane przez sklejenie ich ze sobą, co zapewnia najniższy możliwy opór przepływu powietrza i dużą powierzchnię materiału filtrującego zatrzymującego kurz.
Materiał filtracyjny jest przyklejony do ramy ze wszystkich czterech stron, dzięki czemu kurz nie przedostaje się do pomieszczenia przez nieszczelności w filtrze.
Wielowarstwowy syntetyczny materiał filtracyjny zastosowany w filtrze jest zgodny z normami ISO 16890 i EN 779:2012.

Ważna informacja dotycząca wymiany filtrów:

Filtry rekuperatora należy wymieniać, gdy wskaźniki urządzenia wskazują, że filtr powietrza jest zablokowany. Zaleca się wymianę filtrów co najmniej 2 razy w roku, przed i po sezonie grzewczym, lub częściej w zależności od zanieczyszczenia środowiska mieszkalnego i intensywności użytkowania urządzenia wentylacyjnego.
Filtr rekuperatora jest produktem jednorazowego użytku i nie powinien być ponownie używany po odkurzaniu, wytrząsaniu lub innym czyszczeniu.
Zaleca się wyłączenie urządzenia wentylacyjnego przed wymianą filtrów, aby zapobiec przedostawaniu się kurzu, owadów i innych niepożądanych przedmiotów do urządzenia.
Podczas wymiany filtrów zaleca się wyczyszczenie sekcji montażu filtra.
Zatkane filtry zaburzają równowagę systemu wentylacji, zużywają więcej energii i generują więcej hałasu! Informacje na temat wymiany filtrów w rekuperatorze Komfovent można znaleźć w instrukcji montażu i obsługi urządzenia wentylacyjnego.

Komfovent od dawna jest synonimem słowa „rekuperator” na Litwie. Produkuje szeroką gamę urządzeń wentylacyjnych do obsługi domów lub pomieszczeń biznesowych: płytowe i obrotowe, do montażu pionowego lub poziomego, od kompaktowego urządzenia do małego mieszkania po złożony system modułowy do wentylacji dużego centrum handlowego.

Możemy dostarczyć filtry powietrza do każdego modelu rekuperatora Komfovent. Zalecamy wybór filtrów zapewniających codzienną ochronę w domu (klasa filtrów M5/ePM10) lub filtrów chroniących przed najmniejszym kurzem i pyłkami (klasa filtrów F7/ePM1).

Posiadamy filtry do najpopularniejszych serii Domekt i dostarczymy je w ciągu 3-5 dni od złożenia zamówienia.

Skontaktuj się z nami, jeśli nie możesz znaleźć swojego modelu rekuperatora w asortymencie sklepu internetowego. Wykonamy dla niego filtry w ciągu 2-3 tygodni.

Wyświetlanie 1–12 z 95 wyników

Shopping Cart