filtry salda

Więcej informacji..

Konstrukcja filtra powietrza:

Rama filtra wykonana jest z impregnowanej, odpornej na wilgoć tektury.
Plisy materiału filtrującego są składane przez sklejenie ich ze sobą, co zapewnia najniższy możliwy opór przepływu powietrza i dużą powierzchnię materiału filtrującego zatrzymującego kurz.
Materiał filtracyjny jest przyklejony do ramy ze wszystkich czterech stron, dzięki czemu kurz nie przedostaje się do pomieszczenia przez nieszczelności w filtrze.
Wielowarstwowy syntetyczny materiał filtracyjny zastosowany w filtrze jest zgodny z normami ISO 16890 i EN 779:2012.

Ważna informacja dotycząca wymiany filtrów:

• Filtry rekuperatora należy wymieniać, gdy wskaźniki urządzenia wskazują, że filtr powietrza jest zablokowany. Zaleca się wymianę filtrów co najmniej 2 razy w roku, przed i po sezonie grzewczym, lub częściej, w zależności od poziomu zanieczyszczenia środowiska, w którym mieszkasz, oraz intensywności eksploatacji urządzenia wentylacyjnego.
Filtr rekuperatora jest produktem jednorazowego użytku i nie powinien być ponownie używany po odkurzaniu, wytrząsaniu lub innym czyszczeniu.
Zaleca się wyłączenie urządzenia wentylacyjnego przed wymianą filtrów, aby zapobiec przedostawaniu się kurzu, owadów i innych niepożądanych przedmiotów do urządzenia.
Podczas wymiany filtrów zaleca się wyczyszczenie sekcji montażu filtra.
Zabrudzone filtry powodują destabilizację systemu wentylacji, urządzenie zużywa więcej energii i generuje większy hałas!

Informacje na temat wymiany filtrów rekuperatora Salda można znaleźć w instrukcji instalacji i obsługi urządzenia wentylacyjnego.

Salda jest znanym, niezawodnym litewskim producentem urządzeń wentylacyjnych. Szeroka gama urządzeń wentylacyjnych do domu lub firmy: panelowe i obrotowe, do montażu pionowego lub poziomego, od kompaktowego urządzenia do małego mieszkania po złożony system modułowy do wentylacji dużego centrum handlowego.

Możemy dostarczyć filtry powietrza do każdego modelu rekuperatora Salda. Zalecamy filtry do codziennej ochrony domu (klasy filtrów G4/Coarse lub M5/ePM10) lub do ochrony przed najmniejszym kurzem i pyłkami (klasy filtrów F7 lub ePM1).

Posiadamy filtry do najpopularniejszych urządzeń wentylacyjnych Salda i dostarczymy je w ciągu 3-5 dni od złożenia zamówienia.

Skontaktuj się z nami, jeśli nie możesz znaleźć swojego modelu rekuperatora w asortymencie sklepu internetowego. Wykonamy dla niego filtry w ciągu 2-3 tygodni.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 10

Shopping Cart